Kadın Modam Kariyer

Güngörende Evlere Ek İş Veren Firmalar

Güngören bölgesi evlere ek iş almak için en etkili  bölgelerden  biridir. Özellikle Merter ve  Güngören  Köyiçi  civarı  çok fazla  tekstil ve  etiket atölyesinin  bulunduğu yerlerdir. Güngören ‘de evlere ek iş veren  tekstil firmaları  olduğu gibi  bir çok alanda ev hanımlarını istihtam etmek isteyen  evde  iş yapabilecekleri  firmalar mevcuttur.

Güngören Civarı Evlere Ek İş Veren Firmalar 

Güngören’ de evlere ek iş deyince akla ilk tekstil atölyeleri gelmektedir. Tekstil atölyelerinde parça başına ve ya aylık olarak  çalıştırmak amacı ile evlere ek işler ya da evlere fason işler verilebilmektedir. Bu işler;

 • Kazak kenarı kesme  işi
 • İlik dikme işi
 • Fiyonk yapma işi
 • Kenar fazlalık kesme işi
 • İplik Ayıklama işi
 • Adetleme ve paketleme işi

Gibi  evde yapabilecek kolay ve basit işlerdir. Bu evde yapılabilecek işlerde parça başına ödeme yapılır. Güngören’ de evde yapılan bu ek işlerden  günlük  50TL  ile  150 TL arasında yapılan işlere göre kazanç sağlanabilir.

Güngören’ de Evlere Gündelik İşi Veren Firmalar

Güngören bölgesinde evlere ek iş veren firmalar genelde firmanın camlarına ya da etraftaki ilan panolarına evlere ek iş verilir şeklinde ilanlar asarak  genellikle  kendi iş yerinin çevresinden ve ya en fazla birkaç  km uzaklıkta yerlere ek iş vermek isterler.

Sitemiz üzerinden  Güngören’ de evlere ek iş veren firmalar ile  Güngören civarından evde ek iş yapmak isteyen ev hanımları ya da evden iş yapmak isteyen bay ve ya bayanları bir araya getirmek istiyoruz. Yorumları kullanarak iş arıyor ya da işveren iseniz buradan  iş yada işçi bulabilirsiniz.

Güngören Mahalleleri; 

Lütfen işveren yada eve ek iş almak isteyen iseniz aşağıdaki mahalle isimlerinden hangisinde olduğunuzu yazınız. Telefon numarası  yazmayınız mail adresi yazmanız yeterlidir. 

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi,Akıncılar Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güven Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Mareşal Çakmak Mahallesi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Merkez Mahallesi

Gelen Aramalar: güngören evlere ek iş ilanları,güngörende evlere ek iş veren yerler,sancaktepe ek iş ilan,merter eve ek iş,fason iş ilanları,güngören köyiçi eve iş alma ilanları,güneştepe mahallesi ek iş ilan,haznedar evde ek iş ilanları,güngören mareşal çakmak eve ek iş fason ilanlar,güven mahallesi iş ilanları,merter ilanlar,güngören

Reklamlar
Etiketler

İlgili Makaleler

17 Yorumlar

 1. Güngören koyicinde oturuyorum evde toka paketleme mantı mandal dizme kibrit paketleme sayma vb işler yapabilirim. Bu tür evde yapabileceğim işler var ise bana ulaşabilir misiniz

  1. mehraba ben gönül evde paketleme toka ve benzeri işler yapmak isteri. 3 kişiyiz bana ulaşabilir misiniz

 2. Güngören güneştepe mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim bu tür is veren yerler var ise bana ulaşabilir mi ?

 3. Güngören köy içinde oturuyorum etiket işi gibi kolay işler yapmak istiyorm 3 kişiyiz lütfen yardımcı olun

 4. 3kişiyiz güngörende oturuyoruz evde paketleme işi istiyorum mail adresini kullanmıyorum tel.0537 767 26 altmış dokuz aramanızı bekliyceml ihtiyacımız var lütfen geri dönüşüm sağlar mısınız?
  * Telefon numarası yayınlamak yasaktır.

 5. Güngören mareşal çakmak mahallesinde ikamet ediyoruz her türlü paketleme işini yapabiliriz.

 6. Merhabalar İstanbul Ümraniye de ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum 5 kişiyiz elimiz hızlıdır
  Daha önce paketleme işi ve hediyelik eşya işi yaptık
  Elart harem serisi Yatak örtüsü boncuk dikim işi yaptık
  Kitti bebe şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık
  Evde ek iş arıyoruz
  bayanoren0@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
WhatsApp chat