Kadın Modası

2019 Yazlık Takı Aksesuar Modası

2019 Yazlık Takı Aksesuar Modası, Her insanın dikkat çektiği ve özellikle bayanların en güçlü silahı olarak bilinen takılar ve aksesuarlar, giyim seçimlerinden sonra önemini arttıran büyük konuların başında gelmektedir.

Bu sebeple Bilgiminik olarak 2019 İlkbahar/ Yaz takı trendlerini sizin için ünlü modacıların derlemesi ile hazırladık. Bayanların takacağı ve tasarlayacağı bir kolye veya küpe bir anda bütün havanızın değişimine sebep olacaktır. Çok ince ayrıntılar ile dikkat çekici özelliği taşıyabilen başka bir materyal yoktur. Kimi zaman elbiseden bile fazla dikkat çekebilen takılar ve aksesuarlar özel ortamlarda sizi bir numara yapabilecek güce sahiptir.

2019 İlkbahar/ Yaz takı trendleri olarak sizlere hazırladığımız tüm seçimleri aşağıda teker teker sunacağız. Sizler en ünlü modacıların seçimleri ile derlenen modellerden istediğinizi kendinize uyarlayarak kullanabilirsiniz. Her türlü giysiniz için farklı kombinler ile oluşturacağınız 2019 İlkbahar/ Yaz takı trendleri ile sizlerde harikalar oluşturabilirsiniz.

2019 YILININ EN İYİ MODA TAKILARI

DOĞAL TAŞLAR

2019 Yılının en çok kullanılacak ve dikkat çekebilecek takısı olarak hazırlanan bu aksesuarlar ile sizlerde artık değişik modellerde hazırlanan takıları seçebilirsiniz. Giyimlerinizde tercih etmeyi düşündüğünüz kolyeler bu sene uzunlu ve kısalı olarak değişik modellerde ilk sırada yer alıyor.

ZİNCİR

Geçen senede moda olan ve bayanlar tarafından daha çok tercih edilen Zincirli aksesuarlar bu sene de yine gözde takılar arasındaki yerini alıyor. 2019 İlkbahar/ Yaz takı trendleri arasında yerini alan ve modacılar tarafından kullanılan bu takılar yine yaz aylarında sizlerde birlikte olacak gibi görünüyor.

METAL BİLEKLİKLERİ

Bileklikler dönem dönem değişiklik gösterse de, yine de bayanların vazgeçilmezleri arasındaki yerini koruyor. Metal bilezikler yine bu dönemde moda olacak gibi. Ancak bu seneki metal bilekliklerdeki değişiklik olarak gösteriş ön plana çıkarılmış.

KOL ÜSTÜ BİLEKLİKLER

Bu sene farklı bir konsept ile sunulan ve bayanların kullanımına açılan kol üstü bileklikler, biraz alışagelmişin dışında hazırlanan bir takı olarak görülüyor. Ancak yine defilelerde boy gösteren bu aksesuar iddialı bir şekilde bu seneki yerini almış gibi duruyor. Kendine güvenen bayanların en büyük silahı olarak kullanılacak olan bu aksesuar 2019 İlkbahar/ Yaz takı trendleri arasındaki yerini aldı.

GEOMETRİK TAKILAR

Çoğunlukla bayanlar tarafından tercih edilen dairesel çizgiler ile oluşturulan takılar, yine gözde bir aksesuar olarak görülüyor. Daha çok küpelerde ve saçlardaki tokalarda kullanılan bu aksesuar ile bayanların gözlere hitap etmesi kesin gibi görünüyor.

Reklamlar
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close
WhatsApp chat